FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

SILIKON TRASPARENT TUBET I VOGËL

£0.00

SKU: SITV Categories: , ,

Pershkrimi

Silikon transparent me elasticitet te lartë dhe te fortë. Ky produkt përdoret për qelq, qeramikë, dru, alumin, metal. Sipërfaqja ku do përdoret duhet të jetë e thatë dhe e pastër.

Specifikime

i vogël

TOP